Kredyty-chwilówki opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez krateka » Wt maja 17, 2011 8:18 pm

witam wszystkich na forum Kredyty-Chwilówki
ostrzegam wszystkich przed ta firmą mnie nabrali na pracę i czuję się prywatnie jako człowiek oszukany.
Może nic wielkiego, tylko moim zdaniem tak się z ludźmi nie postępuje i to co reklamują to całkowita nie prawda
krateka

Re: Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez szrok » Pt lut 24, 2012 4:35 am

nie polcam tej firmy jako pracodawcę.
szrok

Postprzez marylka » Cz mar 01, 2012 11:25 am

nie polecam mam 50 lat i brałam u nich pozyczkę, miałam problemy finansowe i niee mogłam oddać w terminie, przyjechał do mnie z windylkacji i scena jak z filmu dług ................... normalnie po nocach nie spałam nie polecam.
marylka

Postprzez lew » Cz mar 01, 2012 1:49 pm

a ja polecam
lew

Postprzez nieoszukany » Pt mar 02, 2012 2:24 pm

krateka napisał(a):witam wszystkim
ostrzegam wszystkich przed ta firmą mnie nabrali na sporą kasę i czuję się oszukany przez tą firmę
nic tylko to co reklamują to całkowita nie prawda

A konkretnie co jest nieprawdą? Jak oszukali?
Samo stwierdzenie "oszukali" to trochę mało.
Ja brałem i było ok.
nieoszukany

Postprzez admin » Pt mar 02, 2012 5:19 pm

nieoszukany napisał(a):
krateka napisał(a):witam wszystkim
ostrzegam wszystkich przed ta firmą mnie nabrali na sporą kasę i czuję się oszukany przez tą firmę
nic tylko to co reklamują to całkowita nie prawda

A konkretnie co jest nieprawdą? Jak oszukali?
Samo stwierdzenie "oszukali" to trochę mało.
Ja brałem i było ok.

Podszywanie się pod "rzekomego klienta" przez pracownika omawianej firmy jest w mojej ocenie oszustwem. Ty "nieoszukany" jako pracownik siedziby firmy o której tutaj mają być wyrażane opinie jesteś moim mniemaniu nieuczciwy i w zasadzie w mojej opinii źle to świadczy nawet o reprezentowanej przez takich pracowników firmie. Napisz jeśli chcesz o pracy w firmie a nie o tym jakim jesteś klientem.

poniżej fragment z WHOIS IP - autora powyższego postu podającego się za klienta, który zawiera adres skąd (z jakiego komputera) wiadomość została wysłana:

"
fragment:
netname: CHWILOWKI-KATOWICE
descr: Posrednictwo Finansowe Kredyty-Chwilowki Sp. z o.o.
descr: Fabryczna 12
descr: Tychy"

person: Lebiedz Marek
address: Fabryczna 12
address: Tychy 43-100
address: Poland
phone: +48 698 686347
nic-hdl: LM10008-RIPE
mnt-by: AS12741-MNT
source: RIPE # Filtered

NIE ŻYCZĘ SOBIE TUTAJ OSZUSTW PRACOWNIKÓW OMAWIANYCH FIRM ( FAŁSZYWYCH OPINII!!! )
Każda opinia wyrażona przez użytkownika jest subiektywna, ale nie może być całkowicie fałszywa!

Najwłaściwsze i najrzetelniejsze będą opinie wyrażone przez różnych użytkowników, klientów i pracowników.
Niekoniecznie pracowników siedziby omawianej firmy, podającej się za przypadkowego klienta.
admin
Administrator

Postprzez byly pracownik » Pt mar 02, 2012 8:36 pm

No to sobie koles nagrabił juz pewnie nie pracuje :| :| a dyrekcja rączki zaciera
byly pracownik

Postprzez Pa » So mar 03, 2012 4:40 pm

byly pracownik napisał(a):No to sobie koles nagrabił juz pewnie nie pracuje :| :| a dyrekcja rączki zaciera

Ale jak nie pracuje??? Przecież to ktoś z nich rozpowszechnia fałszywe informacje, że w firmie niby wszystko jest OK i że jest zadowolony z chwilówki... Może mu jeszcze za to płacą hehe
Boją się prawdy, jaka jest na forach i kłamią, że niby jest ok. Taka reklama niezgodna z prawem.

Myślisz, że kto pisze o sobie że jest zadowolonym pracownikiem? Właśnie tacy oszuści.
Pa

Postprzez Darek » So mar 03, 2012 8:17 pm

dajcie spokój z pożyczkami ma taki procent rocznie! Na taki procent to ja też mogę pożyczać.
Ta firma jak się zorientowałem to niezły numer... jak wejdziesz do biura, to nie powiedzą konkretnie ile masz spłacić, tylko kluczą tak żeby nie powiedzieć.. gdybym nie był wystarczająco dociekliwy to by mi chyba nie powiedzieli a ja za pożyczkę za ponad 30% na miesiąc to dziękuję to już taniej jest w lombardzie.
Darek

Postprzez Ewa » Śr mar 07, 2012 2:14 pm

Może tu ktoś napisze konkretnie ile zarabia w oddziale doradca klienta i jak liczone jest to wynagrodzenie. Jakie są warunki pracy, co z tymi sobotami, w które trzeba pracować za darmo i jakie inne rzeczy są jeszcze istotne do podjęcia decyzji.
Ewa

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach