Netia SA opinie

opisujemy różne firmy telekomunikacyjne, opinie o firmach, jakie firmy są nieuczciwe itp.

Netia SA opinie

Postprzez admin » Śr gru 02, 2009 4:13 pm

Napisz opinie o firmie telekomunikacyjnej Netia SA oraz przeczytaj opinie klientów
admin
Administrator

Reklama

Re: Netia SA opinie

Postprzez waldek » Pn gru 14, 2009 9:41 pm

witam
mam Internet radiowy szerokopasmowy WiMAX śmiga mi bez zarzutów już dwa lata, nie miałem nigdy problemów
pozdrawiam

waldek
waldek

Postprzez Marek z Krakowa » N sty 03, 2010 2:15 pm

witam
też się dołożę że Netia jest dobrym operatorem, awarie jak są to usuwane są ekspresowo

polecam Netie
Marek
Marek z Krakowa

Postprzez Ryszard » Śr lut 24, 2010 11:33 pm

witam , jako sam się skusiłem na ich usługi jestem zadowolony . Próbowałem zamówić na infolinii niestety osoby które tam pracują niektóre nie więdzą co mówią ale jakoś dało rade , przyjechał kurier podpisałem umowe i dobra ,a tu któregoś dnia bach tpsa dzwoni że bede musiał zapłacić jakoś ponad tysiąc za zerwanie umowy ja w szoku nie wiem o co biega a tu niestety nie więdząc podałem w netii date podisania umowy a nie aktywacji . Po szybkim rozwiązaniu umowy w netii przy okazji rozwiązałem neo . Pewnego dnia napotkałem się na opiekuna netii mojego budynku który mnie przekonał do usługi ponownie . Człowiek młody a wiedze ma nie mała , dzięki jemu mam w nie cały miesiąc ponad 4 Mbit/s i telefon przystępnej cennie , jak narazie mineły 4 miesiące i jest nawet lepiej niż dobrze , zero problemów a usługi w porównaniu do tpsa biją czterokrotnie o głowę . Wiadomo ta firma ma swóje problemy jak każda ale i tak mniejmy nadzieje że będzie lepiej niż gorzej . 4 daje tylko wyłącznie człowiekowi który mnie w pełni obsłużył co do infolini mam nadzieje że nie będe musiał dzwonić tam już nigdy , pozdrawiam pana opiekuna z pragi , Ryszard
Ryszard

Postprzez decker21 » So lut 27, 2010 9:55 pm

NETIA TO WIELKI SYF..

Z NIKIM NA INFOLINI NIE MOŻNA POGADAĆ...USUWANIE AWARII TRWA 1,5 MIESIĄCA I NIC(
ODPOWIEDZ DZIALU TECHNICZNEGO NA PYTANIE KIEDY BEDZIE DZIAŁAŁ TELEFON BRZMI NIEWIADOMO..
CZYLI DZIAŁ TECHNICZNY -SYF -- NIC SIE NIEDOWIESZ

DZIAŁ KSIEGOWY: PANI ZE SMIECHEM PYTA "OCO CHODZI''-- NIE DZIALA MI TELEFON OD 1,5MIESIACA ' SMIECH W SŁUCHAWCE'

OPINIA --- SAMA SIE NASUWA

NIEPOLECAM TEJ FIRMY NIKOMU
decker21

Postprzez nikos » So paź 09, 2010 8:30 pm

Mam u nich internet już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony, nie miałem żadnej awarii, wszystko pięknie chodzi. Mogę polecić :D :D :D
nikos

Postprzez FikcyjnyDluznikNetii » Śr sty 23, 2013 10:26 pm

Netia SA stworzyła fikcyjny dług a następnie zignorowała postanowienie Prokuratury w tej sprawie (czyli postawiła się ponad polskim prawem)

W skrócie sprawa tego oszustwa wygląda tak:

1] W lipcu 2011 chciałem zamówić w Netii Internet dla moje firmy, ale ostatecznie z tego zrezygnowałem, o czym Netia została poinformowana
2] Umowę miałem dostać najpierw wyłącznie do wglądu e-mailem, ale ona została do mnie od razu wysłana kurierem do podpisu. Oczywiście ja niczego im nie podpisałem ani tym bardziej nie odesłałem do wdrożenia w życie
3] Umowa z moim sfałszowanym podpisem w sposób wręcz magiczny znalazła się w archiwum Netii- czyli zostałem jej klientem wbrew mojej woli oraz przekazanemu Netii oświadczeniu
4] Ja tłumaczyłem oraz wyjaśniałem e-mailami wielokrotnie różnym pracownikom Netii, że nie jestem ich klientem, a podpis znajdujący się na umowie musi by sfałszowany
5] Netii przysłała mi niezamawiany modem- a potem nie chciała go odebrać z powrotem. Musiałem więc własnym kosztem im go odesłać, aby nie być posądzonym później o jego przywłaszczenie
6] W końcu zawiadomiłem Prokuraturę o absurdalnych poczynaniach Netii i o wystawianych przez nią fakturach za niezamawiane usługi. Prokuratura poleciła Policji zająć się tą sprawą
7] Z usług Netii nie korzystałem więc i za nie płaciłem. Netia fikcyjny dług przekazała do windykacji poznańskiej firmie Pactor
8] Badanie fałszerstwa umowy przez Policję i poinformowanie o tym fakcie Netii oczywiście nie wstrzymało egzekucji fikcyjnego długu przez Pactora. (Aczkolwiek po 2 dniach od czasu mojej publikacji na Pokazywarce / Wykopie, Netia SA zaczęła twierdzić, że zawiesiła egzekucję już w listopadzie 2011, ale ja osobiście o tym rzekomym fakcie nie zostałem poinformowany NIGDY)
9] W kwietniu 2012 Prokurator stwierdził jednoznacznie, że umowa została sfałszowana, ale niestety samych sprawców przestępstwa nie wykrył
10] Netia najpierw zasłaniała się nieznajomością treści tego postanowienia, ale po otrzymaniu jego skanów przyjęła stanowisko, że mnie w dalszym ciągu obowiązuje ich regulamin a nie jakieś tam orzeczenie Prokuratury wydane w imieniu Rzeczpospolitej
11] W wyniku kontynuowania udowadniania przeze mnie oczywistych faktów, tym razem rzecznikowi prasowemu spółki, po ponad roku Netia łaskawie zwróciła mi koszt poniesionego przeze mnie odesłania modemu
12] Firma windykacyjna Pactor nie chciała odpowiedzieć na moje ponawiane pytanie, czy istnieje dla nich różnica pomiędzy egzekucją długu fikcyjnego a prawdziwego. Natomiast wyraźnie napisali, że postanowienie Prokuratury ich nie interesuje
13] Mamy już 2013 rok a ja nadal nie wiem czy i gdzie figuruję jako dłużnik, ani tego, czy windykatorzy z Pactora zostali poinformowani przez Netię o bezprawności tej egzekucji
14] Netia do dzisiaj nie uważa za stosowne zrekompensować mojego czasu straconego przez ich skandaliczne działania, bo nie widzi do tego podstaw

Bardzo szczegółowy opis tego przestępstwa, wraz ze skanami dokumentów, znajduje się pod adresem ------------://pokazywarka.pl/netia-sciagala-fikcyjny-dlug-i-zignorowala-postanowienie-prokuratury/
FikcyjnyDluznikNetii

Re: Netia SA Klamcy

Postprzez SavageNX » Pt mar 22, 2013 8:26 pm

wietam wszystkich przyszlych odbiorcow interneru z neti :evil: powiem krotko nie opisujac dylematow jakie z nimi przechodze krotko banda oszustow i naciagaczy !!!
SavageNX

Postprzez mrowka » Śr kwi 03, 2013 7:49 pm

firma myślę, że jest dobra. Korzystam z ich internetu. Polecam ofertę ------------://foliaopakowaniowa.pl/
mrowka

Postprzez Irek » N kwi 13, 2014 1:48 pm

Nie będę tu opisywał przygód z Netią, bo szkoda gadać... Podzielę się jedynie opinią.

Firma krzak. Wszystko działa z opóźnieniem i z przypadku. Przez pół roku mi działało OK, ale jak pojawił się problem to jego rozwiązanie zajmowało miesiące. Ściana, echo, obsługa dno.

Zauważyliście, że ta firma ukrywa się po przedmieściach? Żeby czasem do nich nie dotrzeć? Wrocław, Warszawa, Kraków czy Poznań - jak przejrzałem googla ciężko dotrzeć, a nawet jeśli to zero obsługi.

Na szczęście jestem już wolny od tych partaczy
Irek

Następna strona

Powrót do Usługi i firmy telekomunikacyjne opinie