firma Telekomunikacja Novum Sp. z o.o. to oszuści

opisujemy różne firmy telekomunikacyjne, opinie o firmach, jakie firmy są nieuczciwe itp.

Re: firma Telekomunikacja Novum Sp. z o.o. to super firma

Postprzez zadowolona z Novum 2010 rok » So maja 01, 2010 12:07 pm

Jestem zadowolona z ich usług i polecam innym.. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi, ludzie najpierw podpisujecie umowy później jesteście nie zadowoleni.. po co to...? Po co tak negować firmy ppolskie nan polskim rynku.. Ja jestem zadowolona i nigogo nie oczerniam. nie mam powodów..
pozdrawiam
klientka Novum
zadowolona z Novum 2010 rok

Reklama

Re: firma Telekomunikacja Novum Sp. z o.o. to oszuści

Postprzez piotr mosina » Cz sie 12, 2010 3:29 pm

Witam wszystkich czytających, chciałbym was ostrzec przed podpisaniem z firmą Novum umowy. Przedstawiciel pojawił sie u mnie w domu, przedstawił jako telekomunikacja polska, zaoferował kiepskie warunki, spiesząc sie podpisałem umowę przedłużenia na 24 miesiące i teraz będę się z nimi męczył, po 14 dniach zadzwoniła do mnie telekomunikacja Polska i zaoferowała bardzo dobre warunki, w tym momencie dowiedziałem się, że nie podpisałem umowy z dotychczasowym dostawcą tylko z jakąś dziwną firmą której nikomu nie polecam! na życzenie podam do siebie kontakt! i tak na nas zarabiają, nie chce ich nazwać złodziejami, ale oszustami taktycznymi!
piotr mosina

Postprzez gosiekns » Pt sie 20, 2010 2:46 pm

u mnie była ta sama sytuacja... przyjechała baba i powiedziała ze jest z telekomunikacji polskiej niby taka miła szczerzyła zeby ale nic nie powiedziała ze to co innego niz tp sa. oszukala w biały dzien, dowiedziałam sie ze nie jestem w telekomunikacji polskiej po tym jak dostałam telefon od tp. do dzisiaj nie moge sie uwolnic od novum zaplaciłam rachunek normalny za abonament i za rozmowy a dzisiaj dostałam rachunek na 160zł obciążąjąca kwota księgowa za mało mają pieniedzy i od zwykłych ludzi musza sciagac !! banda oszustów i nic wiecej. dodam jeszcze ze obsługa jest w ogole nie kompetentna i nie miła!!
gosiekns

Postprzez ONA » Pt paź 08, 2010 1:35 am

Jeśli to nie jest oszustwo, to czemu dzwonią do starszych ludzi i wmawiają im że to nakaz odgórny, i że muszą zmienić abonament? słyszałam że biorą ludzi na 5 dni szkolenia na ich koszt, podzwonią trochę po wioskach, i wypad z firmy-i tak w kółko. To chyba nie jest normalne!
ONA

Postprzez oszukana » N lis 14, 2010 3:10 pm

przedstawiciele tej firmy to Oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZŁodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oszukana

Postprzez amadeusz » Śr lis 24, 2010 4:49 pm

Firma Telekomunikacja Novum to złodziej. Nie podpisywałem umowy, nie korzystałem z jej usług, nie miałem podłączenia, a przyszło pismo z nakazem zapłaty ponad 150 zł. Jak to możliwe w Państwie Prawa. Tylko w buszu powinny istnieć takie firmy.
Przestrzegam wszystkich przed zawieraniem umów z tą firmą.Najlepiej zrezygnować z jej usług i jak najszybciej doprowadzić do bankructwa tego paskudnego twora.Wszyscy pokrzywdzeni powinniśmy wystąpić w procesie zbiorowym z tym jadowitym oszustem. Pozdrawiam wszystkich oszukanych. 24.11.2010
amadeusz

Postprzez Gość » Pt sty 07, 2011 7:20 am

Moja sprawa ciągnie się już prawie 2-lata gdy dostałem pismo z firmy windykacyjnej o uregulowanie należnośći a właśnie chodziło telekomunikacje NOVUM .Byłem bardzo zdziwiony bo nigdy nie zawierałem umowy z taką firmą , bardzo szybko nawiązałem kontakt z tą firmą i wydawało mi się ze problem rozwiązałem ale to były tylko moje złudzenia bo w zeszłym roku ponownie przyszło wezwanie do zapłaty ale nie 120zł tylko 180zł więc ponownie interweniowałem pani zapewniała mnie że sprawa jest już załatwiona ale dzisiaj na MIKOŁAJA czyli 6-grudnia przyszło mi ponownie wezwanie do zapłaty z kwotą 226zł i będę musiał jutro znowu traćić swoją kasę na telefony .Ta firma to kupa oszustów i kłamców ps.co z tego wyjdzie to nie wiem a może ktoś z was wie jak ten problem rozwjązać .POWTARZAM ŻE NIE PODPISYWAŁEM ŻADNEJ UMOWY . MARIAN
Gość

Postprzez Marthin » Wt sty 11, 2011 1:38 pm

To banda zlodzieji i oszustow juz sam sie o tym przekonalem nigdy wiecej nie chce miec nic wspulnego z NOVUM. Nie podpisujcie z nimi umow.
Marthin

Postprzez baisa » N sty 30, 2011 2:46 pm

Do tej pory uważałam się za osobę nieufną i ostrożną, do wczoraj. Przed wczoraj zadzwoniła pani, i poinformowała mnie, że dzwoni z telekomunikacji polskiej. Słyszałam wyraźnie, nie jestem stara i niedorozwinięta. I dalej że, ma dla mnie bardzo dobrą nową ofertę wykorzystującą dotacje z unii europejskiej i dzięki temu można mi obniżyć o 14 zł abonament. I czy ja się zgadzam. Nie padło ani razu słowo NOVUM oraz to, że będę musiała zmienić operatora. Więc ja durna i naiwna, wierząc, że mam rzeczywiście do czynienia ze swoim operatorem, zgodziłam się na wizytę kuriera, na dzień następny, celem podpisania nowej umowy. Troszkę mnie to zaskoczyło, bo TP S.A. aż tak szybka nie jest, ale pomyślałam, że się przecież starają...Pan przyjechał jak już było ciemno, mój pies wściekle ujadał (a ja jeszcze na niego krzyczałam, gdybym wiedziała wtedy...he he) Upewniłam się jeszcze pytając go czy jest pan kurierem telekomunikacji polskiej. Bez zająknięcia powiedział, że tak.
Zaprosiłam go do domu i na pytanie co to za dziwne logo wcisnął mi, że to nazwa nowej oferty. Chwyciłam, bo telekomunikacja wymyśla jakieś tam nazwy dla nowych ofert a o NOVUM nigdy nie słyszałam, nie interesuję się takimi rzeczami, a szkoda. Na umowie, którą przyznaję przejrzałam bardzo pobieżnie ( moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina) wciąż widziałam skróty TP.SA. To uśpiło moją czujność, by wczytać się w treść no i te małe literki. Podpisałam i jeszcze byłam jaka zadowolona. Gościu se poszedł, ja znów przytrzymałam psa by go nie zeżarł ( moja wina....)
Później rozsiadłam się na sofie i zaczęłam czytać. I doznałam szoku. Zadzwoniłam do TP S.A. oni nawet uruchomili specjalną linię dla osób poszkodowanych tj: 800 500 005. Pani uspokoiła mnie, że muszę tylko jak najszybciej listem poleconym, najlepiej za potwierdzeniem odbioru, wysłać rezygnację z usługi i wszystko będzie dobrze. Uspokoiła mnie ta rozmowa. Nie boję się tych pacanów z NOVUM i że będą mnie straszyć czy coś, bo się nie dam i nie wygrają ze mną jak takie stosują praktyki, grosza nie dostaną ode mnie. Przestrzegam nie ufajcie nawet jak ktoś dzwoni i mówi, że jest z telekomunikacji polskiej , ja już nigdy nie popełnię takiego błędu. Jestem jedynie rozżalona, że ludzie, ludziom robią takie rzeczy i tak potrafią perfidnie kłamać.
baisa

Postprzez Monikaaa » N sty 30, 2011 2:47 pm

też mam problem z telekomunikacją novum. niedawno przyszlo do mnie pismo z wezwaniem do zapłaty, mimo, iż żadnej umowy nie podpisywałam, nie otrzymywałam żadnych rachunków i że nadal jestem w telekomunikacji polskiej S.A. pozatym napisane jest, że umowa została 'zawarta' we wrześniu 2009 a tak naprawdę nigdy takie cos nie miało miejsca. poza tym pismem nigdy nie otrzymałam żadnych innych pism z telekomunikacji novum. w piśmie napisane jest, że mam zapłacic 181,78zł plus odsteki. dodatkowo wspomniane jest o opłatach związanych z postepowaniem sądowym. podany jest też numer konta, na które mam wpłacić pieniądze. nie wiem, co mam zrobić, nie wiem, czy mam zapłacić tą kwotę czy też nie? może ktos ma podobny problem z telekomunikacją novum i czy w jakiś sposób go rozwiązał?????????????????????????????
Monikaaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Usługi i firmy telekomunikacyjne opinie