firma Telekomunikacja Novum Sp. z o.o. to oszuści

opisujemy różne firmy telekomunikacyjne, opinie o firmach, jakie firmy są nieuczciwe itp.

Re: firma Telekomunikacja Novum Sp. z o.o. to oszuści

Postprzez wkurzona na maxa! » Pt wrz 23, 2011 3:36 pm

Hej
podzielam wasz zły stan ducha i równiez jestem gigantycznie zbulwersowana. W zwiazku z tym mam pytanie - czy komuś z poszkodowanych udało sie rozwiązać umowe bez straty pienięzej bo nerwów nam i tak już nikt nie zwróci, i czy mógły opisać swoją droge do zwyciestwa z Tą PSEUDO KOMUNIKACJĄ ?? byłabym bbardzo wdzięczna!
wkurzona na maxa!

Reklama

Postprzez hiszpan2403 » N wrz 25, 2011 10:02 pm

Jak pisałem wyżej, napisz wypowiedzenie do nich ,feder. konsumentów w twoim mieście i warszawie. Nie ważne że wypowiedzenie jest po czasie, ale nie więcejk jak 3 mies. Napisz dlaczego rezygnujesz- pewnie cię w błąd wprowadzili i napisz jak przedstawiciel cię oszukał niepodając najważniejszych rzeczy- konsekwencji finansowych i podstawowych spraw że to inny operator. ponadto kopia umowy jest bez dat- prawda?
reg. mikroczcionką- zkseruj to i dołącz jako załączniki. Federacja konsumentów pomoże i powie ci gdzie masz wysłać.
Napisz wypowiedzenie rzeczowo i prawdziwie bo chyba rejestrują rozmowy to niemożna dokładać na ich niekorzyść. Mnie anulowali notę obciążającą i skończyło się na nerwach... Powodzenia :)
hiszpan2403

Postprzez xsoyta » So paź 08, 2011 6:07 am

masz może jakąś przykładową treść tego wypowiedzenia? potrzebuje to bardzo pilnie a nie wiem do konca jak sie za to zabrać, dzwoniłam na infolinię ale była tak nie ogarnięta babka, że nic konkretnego mi nie powiedziała, pomocy!
xsoyta

Postprzez hiszpan2403 » Pt lis 11, 2011 1:16 pm

Kurczę... nie mogę podać wzoru bo nie można kopiować wypowiedzeń. Każdy pisze indywidualnie...
Napisz, że to do nowum w Warzawie, podaj swoje dane z drugiej strony, daj nagłowek że Wypowiedzenie i napisz grzecznie, że chcesz wypowiedzieć umowę ponieważ zostałaś wprowadzona w błąd przez przedstawiciela, który nie poinformował cię że chodzi o innego operatora oraz nie poinformował cię o podstawowych i najważniejszych sprawach i kosekwencjach związanych z wycofaniem się z umowy. Pisz poprostu jak było! Wszystko zwal na przedstawiciela bo to oni wprowadzają w błąd!!! Idź do federacji konsumentów w twoim mieście- oni powinni pomóc w napisaniu!!! Porób ksera umowy, regulaminu i wszystkiego i dodaj do pism jako załączniki. Wyślij do federacji kosumentów w warszawie_ to ważne!!!
Dasz radę! Powodzenia!!!
hiszpan2403

Postprzez marta » Śr gru 21, 2011 11:16 am

Mnie tez oszukali jak innych, w piśmie nie było daty, podpis jakby był skserowany, hiszpan 2403 daj namiary do siebie jak możesz na e-maila to popiszemy bo chce o szczegóły zapytać
marta

Postprzez hiszpan2403 » Pn paź 01, 2012 3:35 pm

hiszpan2403@wp.pl pisz- ale szybko bo nie jestem zawsze w kraju i z netem są problemy :(
Pozdrawiam :)
hiszpan2403

Postprzez echo » Wt sty 01, 2013 3:36 am

anonim napisał(a):wszyscy narzekacie i wieszacie psy na firmie sami jesteście sobie winni ,że daliście się wprowadzić w błąd . Trzeba być bardzo ,,inteligentnym " aby nie
wiedzieć ,że się podpisuje umowę z inną firmą .
Nikt z was się nie pofatygował ,aby porównać ofertę tp z tn i innymi firmami . a jest to jedna z najlepszych ofert na rynku .
Korzysta z niej 100 000 abonentów jak myślę wszyscy oszukani , mamy więc do czynienia z zbiorową hipnozą .

widać że jakiś troll z novum tu siedzi. przedstawiciele tej oszukańczej firmy podają że tele.. novum jest częścią tepsy i w związku z czym dostarczają nowe umowy do podpisania KŁAMIĄC w oczy i nie informująC o możliwości odstąpienia od umowy przed upłynięciem 10 dni od jej podpisania. oszuści z kolejnej parszywej firmy zwanej TELEPOLSKA już nawet z niczym się nie patyczkują. dzwonią do domu informując , że jest "PRZESYŁKA" i tyle (!). następnie zjawia się jakiś ciemny typ, (zapomnijcie o grzecznościowym 'dzień dobry') o nieciekawej aparycji i bezceremonialnie żąda podpisania JAKICHŚ dokumentów (no a gdzie ta jakaś " przesyłka" ?!) następnie: NIC NIE WYJAŚNIA, AWANTURUJE SIĘ, JAK DALEJ NIE MA PODPISU NA DOKUMENTACH ZACZYNA PODNOSIĆ GŁOS, NARZEKA ŻE PRZYJECHAŁ PRYWATNYM SAMOCHODEM NA WŁASNY KOSZT I " KTO MU ZWRÓCI ZA BENZYNĘ?" a teraz najlepsze: " CO MA SOBIE TERAZ NASIKAĆ DO BAKU?"( koniec cytatu).
Nie mogę zrozumieć jak w państwie "prawa" pozawala się na działalność takich oszustów jak wspomniane dwa podmioty pseudo telekomunikacyjne telepolska i t. novum. mam nadzieję, że za oszukańcze praktyki ci złodzieje i kłamcy skończą jak niesławna tele2.amen.

Ostatnio przesunięty w górę Wt sty 01, 2013 3:36 am przez: Anonymous.
echo

Poprzednia strona

Powrót do Usługi i firmy telekomunikacyjne opinie