skleptus.pl opinie

opisujemy różne firmy telekomunikacyjne, opinie o firmach, jakie firmy są nieuczciwe itp.

skleptus.pl opinie

Postprzez Jenk » Cz kwi 14, 2016 6:28 pm

witam wszystkich
czy ktoś może korzystał i robił zakupy w tym sklepie skleptus.pl ?
bo ceny mają powalające :)
prosze o informację
Jenk

Reklama

Re: skleptus.pl opinie

Postprzez oototo » Pn kwi 18, 2016 11:41 am

[b]No co do cen to są na pierwszym miejscu . Kupiłem kilka rzeczy właśnie ze względu na cenę jest niższa niż w sklepie firmowym przy płatności myślałem że się pomylili a jednak nie Dopiero później odczytałem sms w którym poinformowali mnie o zniżce (z zasady nie czytuje sms ów z nieznanych numerów ) Moim zdaniem warto Wysyłka ekspresowo pomimo iż marudziłem co do koloru towaru i musieli sprowadzić . PEŁNA DYCHA Z WYKRZYKNIKIEM.!!! :)[/b]
oototo

Postprzez żółwik » Pn kwi 18, 2016 12:08 pm

Faktycznie większość rzeczy mają nawet taniej niż na Allegro i tym podobnych
skusił mnie ten kupon promocyjny na 50 zł, ale na pewno jeszcze zrobię u nich zakupy- towar, wysyłka, kontakt- nie ma się do czego przyczepić, 10/10
żółwik

Postprzez Max » Pn kwi 18, 2016 1:48 pm

Towar zgodny z opisem szybka wysyłka można powiedzieć nawet ze ekspresowa jestem bardzo zadowolony polecam ten Sklep. Pozdrawiam
Max

Postprzez Daniel z Wrocław » Pn kwi 18, 2016 1:57 pm

TAKIEGO TANIEGO TOWARU SZUKAŁEM POLECAM TEN SKLEP INACZEJ SKLEPTUS! PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA. ZADOWOLONY
Daniel z Wrocław

Postprzez ANTOS KOSZALIN » Pn kwi 18, 2016 2:03 pm

BARDZO MIŁA OBSŁUGA NIE MA PROBLEMU Z DOGADANIEM SIĘ BARDZO DOBRY KONTAKT!!!! JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.
ANTOS KOSZALIN

Postprzez Angell Szczecin » Pn kwi 18, 2016 2:05 pm

TAKIEGO SKLEPU SZUKAŁAM BARDZO LUBIE ROBIĆ U WAS ZAKUPY ;-] POZDRWIAM
Angell Szczecin

Postprzez EWA Z KRAKOWA » Pn kwi 18, 2016 2:13 pm

HEJ HEJ TAKIEGO SKLEPU MI BRAKOWAŁO TYLKO JAK ROBIĆ ZAKUPY TO Z WAMI! DZIĘKUJE ZA TAK MIŁY KONTAKT Z DZIAŁEM OBSŁUGI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PODPOWIEDZI CO DO KOLORU .... DZIĘKUJE. KOCHANI
EWA Z KRAKOWA

Postprzez JULITE Wałcz » Pn kwi 18, 2016 2:38 pm

Cześć Wam! Ten sklep to naprawdę Hit tani sklep nie wiem jak oni to robią ale towar maja pierwsza klasa! i bardzo tani a jakość jest pierwsza klasa, a o to tak naprawdę wszystkim chodzi o Pieniądze! i dobre rabaty ! Ja oficjalnie zamówiłam na 4300zł i dostałam 400zł do wykorzystania w ich sklepie ;] polecam polecam Skleptus.pl dawajcie więcej takich promocji. Klientera będzie was za to Kochac. ;-]
JULITE Wałcz

Postprzez BIZNES JAN » Pn kwi 18, 2016 2:56 pm

WITAM JESTEM BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZONY ZA Frii 50zł ZŁOŻYŁEM ZAMÓWIENIE ŻADNEGO PROBLEMU.HMM POLECAM TEN SKLEP W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ PISAĆ JAN@GMAIL.COM
BIZNES JAN

Następna strona

Powrót do Usługi i firmy telekomunikacyjne opinie