REGULAMIN FORUM.MILENIUMNET.PL

Uczestnicy publikując swoje posty - wypowiedzi zgadzają się i w pełni akceptują ustalenia niniejszego regulaminu.

REGULAMIN FORUM.MILENIUMNET.PL

Postprzez admin » Wt lip 21, 2009 1:33 am

Regulamin Forum.mileniumnet.pl

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną przez WebGlobal Creative Agency z siedzibą w Kołobrzegu, ul. Słoneczna 8, Regon:330987048, NIP:6711415000, numer 3401 w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Kołobrzeg, na rzecz użytkowników niniejszego forum internetowego, polegającego na umożliwianiu uczestniczenia w Forum.mileniumnet.pl w którym użytkownicy wymieniają się wiadomościami, informacjami, komentarzami dotyczącymi usług finansowych i problemów prawnych.

2. Uczestnik forum.mileniumnet.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. WebGlobal Creative Agency nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach forum.mileniumnet.pl

3. Niedopuszczalne jest publikowanie na forum przez użytkowników treści:

a) niezgodnych z obowiązującym prawem;
b) rasistowskich, wzywających do nienawiści wyznaniowej, wzywających do nienawiści etnicznej i narodowej;
c) propagujących przemoc, alkohol, środki odurzające, narkotyki;
d) obrażających osoby publiczne, zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby;
e) przyczyniających się do łamania praw autorskich;
f) spamu, komentarzy niemających nic wspólnego z tematem wątku;
g) adresów, telefonów, maili;
h) zawierających wulgaryzmy;
i) niestosownych w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej;
j) innych naruszających zasady Netykiety.

4. Koszt wysłania wiadomości (pojedyńczego posta) zawierającej przekazy reklamowe wynosi 2000 zł brutto (dwa tysiące złotych brutto),
dodatkowo za każde 24h przechowywania na naszych serwerach treści reklamowych klienta pobierana jest opłata w wysokości 1000 zł brutto (jeden tysiąc złotych brutto).
Przechowywanie i publikowanie na serwerze wiadomości (postów) zawierających przekazy reklamowe przez okres dłuższy niż 48h wymaga wcześniejszych uzgodnień z administratorem, w przeciwnym razie wiadomość zostanie usunięta po 48h, czyli po naliczeniu dwóch 24 godzinnych okresów przechowywania wiadomości na serwerze.
Klient zostanie obciążony fakturą za w/w usługi z terminem płatności 7 dni w którym zobowiązuje się uregulować płatność, w przeciwnym razie zostanie umieszczony jako dłużnik w bazie KRD, Infomonitor oraz podjęte zostaną kroki mające na celu windykację należności, którym klient się nie sprzeciwia.

5. WebGlobal Creative Agency jako właściciel i administrator forum.mileniumnet.pl zastrzega sobie prawo do dowolnego usuwania postów, jak również prawo do kasowania kont oraz blokowania uczestnictwa w forum.mileniumnet.pl w stosunku do osób naruszających postanowienia pkt. 3 regulaminu lub bez podania przyczyn.

6. WebGlobal Creative Agency nie przekazuje danych użytkowników forum żadnym osobom czy instytucjom, za wyjątkiem żądania uprawnionych organów państwa.

7. Uczestnicy forum.mileniumnet.pl zgadzają się na opublikowanie treści umieszczonych przez nich na forum.mileniumnet.pl we wszelki możliwy sposób w mediach wydawanych i administrowanych przez WebGlobal Creative Agency oraz spółki zależne.

8. Uczestnicy publikując swoje posty - wypowiedzi zgadzają się i w pełni akceptują ustalenia niniejszego regulaminu forum mileniumnet.pl

9. Wszelkie spory rozstrzygać będzie Sąd Rejonowy w Kołobrzegu.

10. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. WebGlobal Creative Agency zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian.
admin
Administrator
 
Posty: 96
Dołączył(a): N sty 20, 2008 9:33 pm

ReklamaPowrót do Regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron